התקשרו אלינו: 04-8201004

אודותינו

מי אנחנו?

המרכז להשמה וגיוס עובדים – "אוראל" הוקם במטרה לתת מענה איכותי להשמת עובדים  בשוק העבודה בישראל. הדרישה הגוברת בעובדים איכותיים ומקצועיים, הביאה אותנו לפתח פלטפורמה ייחודית להשמת עובדים, הנותנת מענה למגוון חברות ובמגוון תחומי עבודה שונים. ברשותנו מאגר עובדים איכותי, המתעדכן באופן שוטף. המאגר כולל בכירים, עובדי הייטק בתחומים שונים וכן עובדים מקצועיים ובלתי מקצועיים, לכל תחום.

כידוע לכולנו, מידי יום יחפשו רבים, הצעות עבודה במדורי דרושים באינטרנט בכדי למצוא עבודה שתתאים להם. לא משנה אם יחפשו במדור דרושים בחיפה או שיעשו חיפוש באופן כללי לגבי עבודה במרכז  או עבודה בצפון, בסופו של דבר תמיד יגיעו גם לחברות השמה במהלך המאמצים שלהם בחיפוש עבודה . חברת כוח אדם או חברת השמה, מספקת ביטחון גדול יותר לעובד מאחר והצעות עבודה רבות, לעיתים אף הצעות בלעדיות, מגיעות לחברות אלה.

אנחנו הולכים לחסוך לך הרבה זמן במציאת העובד הבא שלך

כדי להבין טוב יותר את דרישות החברה והצרכים שלה, תהליך גיוס העובד מתבצע בשיתוף פעולה מלא עם החברה המבקשת. כאשר, סינון המועמדים מתבצע ע"פ הדרישה אותה קיבלנו מהחברה, ע"י ראיונות עומק יסודיים.

לאחר מציאת המועמד המתאים ביותר,  אנו ניצור עמך קשר ונעביר את המידע המלא, על העובד הפוטנציאלי שנבחר. במקביל ובתיאום מלא עם חברתך, אנו נעביר את דרישות התפקיד ודרכי העבודה לעובד הפוטנציאלי.

במסגרת השירות שלנו, לאחר החיבור בין העובד הפוטנציאלי לחברה, אנו נדאג ללוות את החברה והעובד החדש עד להטמעת העובד בחברה.

לאורך התהליך כולו, אנו מתחייבים לעשות כל שביכולתנו, כדי לחסוך עבורך את זמן ההשקעה במציאת עובד מתאים וכן לחסוך עבורך  את כל תהליך הסינון, הארוך והמייגע.

 אין ספק שהשילוב בין מאגר עובדים איכותי, הכולל עובדים בכל התחומים והרמות ומכל המגזרים, לבין הניסיון והמענה המהיר שלנו לכל בקשה, הופך אותנו לצוות מנצח... וכשאנחנו מדברים על צוות, אנחנו מדברים עליך ועלינו.

תן לנו לעבוד בשבילך ואנו נשמח להפוך אותך לעוד לקוח מרוצה.

"אוראל – המרכז להשמה וגיוס עובדים".
מגייסים נכון בשבילך.

מחפש עובדים איכותיים ? מחפש עבודה ? השאר פרטים ואנו ניצור איתך קשר